O Pracowni

SAB jest autorską pracownią projektową założoną i prowadzoną przez Dominika

i Wiesława Barszczewskich.

Nasza działalność bazuje na wieloletnim doświadczeniu zawodowym zdobytym na rynku polskim, niemieckim oraz skandynawskim.

Specjalizujemy się w architekturze współczesnej oraz architekturze wnętrz.  Wykonujemy projekty o różnej skali – od domów jednorodzinnych, poprzez budynki biurowe, lokale usługowe, obiekty kultury, po obiekty przemysłowe.

Niezależnie od skali przedsięwzięcia, za każdym razem szukamy indywidualnych rozwiązań przywiązując szczególną wagę do jakości dokumentacji projektowej. Wspieramy klienta 
w całym procesie realizacji inwestycji, prowadzimy wszelkie formalności administracyjne umożliwiające prawne rozpoczęcie przedsięwzięcia, oferujemy również doradztwo
i nadzory.

Każdy projekt jest dla nas próbą pogodzenia formy z jej kontekstem. Dlatego SAB stara się realizować pomysły, które wynikają z koncepcji wyłaniającej się w toku ciągłych poszukiwań projektowych i doświadczeń z realizacji, uwzględniając zarazem konkretne potrzeby naszych inwestorów.

Połączenie doświadczeń dwóch różnych pokoleń projektowania pozwala nam tworzyć koncepcje, które łączą w sobie innowacyjne rozwiązania z ponadczasowymi wzorcami. 

architekt szczecin - Dominik Barszczewski
Dominik  Barszczewski
architekt

 

Izba Architektów Rzeczpospolitej 19/ZPOIA/OKK/2007

Architekt Szczecin - Wiesław Barszczewski
Wiesław Barszczewski
architekt

 

Izba Architektów Rzeczpospolitej 477/Sz/73